Celtic THK – Yellow Dildos A 1:4

03.06.2022 21:10

Ani Soukinátor nás nespasil

30. 5. 2022 19.00, Meteor1

"Kde tenhle kluk chytá?" ptali se nás Žlutí robertci už v průběhu zápasu. Nelze se jim divit, ostatně i první straně úterního Deníku Sport dominoval náš čapájev s titulkem Zapomeňte na Dominátora, je tu Soukinátor! A v tradičním známkování s nejvyšší desítkou si vysloužil dvanáctku. Akorát teda po zápase zůstal na birellu.

Já si teda občas nepamatuju, co jsem měl včera k obědu, tak to není asi úplně směroplatné, ale takový výkon od kteréhokoliv z našich brankářů nepamatuju. Soukíno byl skoro všude a nebýt jeho, dostali bychom možná 15 kusů.

Akorát je škoda, že ani tak báječné představení nevedlo aspoň k bodu, který – jak už teď víme – by byl postupový.

Přitom úvod se nám povedl, měli jsme několik dobrých šancí, jenže jsme žádnou neproměnili. O jediný gól se postaral jeden z obránců soupeře, který míč těsně před Vácou uklidil neomylně k tyči vlastní brány. V tu chvíli vyrovnal na 1:1, protože předtím jsme nepokryli protiútok.

Liknavý a nedostatečný návrat zepředu, to byla naše velká bolest skoro v celém utkání. Společně s lacinými ztrátami. Během chvíle jsme dvakrát inkasovali a na začátku druhé půle ještě jednou.

Je paradoxní, že jsme většinu druhého poločasu byli vyloženě mizerní (a soupeři v čele s bílorukávníkem skvělí), a přesto už jsme (jen díky našemu výše zmíněnému hrdinovi) gól nedostali. Zvedli jsme se tak v posledních deseti minutách, ale nestačilo to ani na korekci výsledku.

Přímou bitvu o první příčku ligy 4A jsme tedy sice nezvládli, ale paradoxně jsme se přiblížili té druhé, také postupové. Zaváhali totiž i naši konkurenti, a tak pokud dobře počítám, měl by nám ze závěrečných dvou kol proti týmům ze spodní poloviny tabulky stačit pouhý bodík. Hlínova noční můra je blízko!

Sestava: Soukíno – Suši, Burryno, Hlína, Czechmate, Kráňa, Balon, Váca
Gól: vlastní
Asistence: Burryno
Muž zápasu: Soukíno
Hvězda zápasu: Soukíno