Celtic THK – Výtržník HFC 4:1 (1:1)

27.05.2019 10:59

Další výhra bez gólmana

20. 5. 2019 19.00, Meteor1

Vypadalo to na poklidný zápas proti předposlednímu týmu. Vyrazili jsme opět s Hlínou procházkou z Karlína, rozebírali víkend a novinky. Než jsme stačili dojít na Meteor, tak jsme se dozvěděli, že to dnes bude bez střídání a hlavně opět bez gólmana. Burryno klasicky nadával. Hlína byl klasicky v klidu a že si tam vleze.

Zápas začal v ospalém tempu bez pohybu a výraznějších šancí. Výtržníci taky neměli nikoho na střídání a pouze jednoho šikovného hráče, tak jsme je dost podcenili. Gól přišel až po dvaceti minutách, konečně jsme hru zrychlili, na konci byla přihrávka od Burryna před bránu na osamoceného Vácu a rázem to bylo 1:0. Nadšení a vedení nám nevydrželo ani do poločasu, soupeř vyrovnal po podobné akci, a tak poločas skončil 1:1.

Druhá půle byla z naší strany už aktivnější a hlavně gólovější. Po pěti minutách se prosadil Váca po nepovedené střele Hlíny. O deset minut později už měl Váca v kapse hattrick. Luky Bohy se protáhnul okolo dvou soupeřů, rozhodčí konečně nechal výhodu, Luky nahrál Vácovi a pro něj to byla hračka dát na 3:1. Podobnou individuální akci vykouzlil Czechmate dvě minuty před koncem. Ač faulován, obešel několik protihráčů, našel volného Jířu a ten upravil svým 24. gólem v dresu Celtiku na konečných 4:1.

Nebyl to pohledný a odmakaný zápas jako minulé kolo, ale gólové se povedl.

Sestava: Hlína - Burryno, Czechmate, Luky Bohy, Jířa, Váca
Góly: Váca 3x, Jířa
Asistence: Burryno, Hlína, Luky Bohy, Czechmate