Celtic THK - V. S. P. S. V. S. 2:1

15.09.2021 14:35

Já už vám moc nevím...

13. 9. 2021 19.00, Meteor1

Po úvodní "přátelské" výhře 3:0 nás tentokrát čekal ostřejší mač. Ten, kdo přišel trochu později jako třeba zraněný Suši (po těch skoro dvou měsících už si z toho zápasu moc nepamatuju, tak musím prodat každý detail, který se mi ještě nevytratil...), mohl zmeškat klidně i oba naše góly.

Ten první vsítil v 7. minutě Miki. "Pamatuju si, že to byla nějaká střela před vápnem. Snad nadvakrát. Taková přízemní. Levou k pravé tyčce," uvedl k tomu střelec poté, co mu přestaly účinkovat drogy. Předtím totiž dvou trefu popisoval takhle: "Já to nějak prošel od vlastního vápna. Pak jsem si to vyhodil na kozy a nůžkama do šibe."

Deset minut na to se prosadil Jarda. A tady je jeho komentář: "Czechmate mi to přiklepnul zády k brance a já vypálil nechytatelně levasem ke vzdálenější tyči."

No a dál už se to těžko dává dohromady, podle zápisu to vypadá, že jsme v 56. minutě dostali gól. A tak nějak matně si vybavuju, že soupeř byl fakt dobrý, určitě mohl skórovat víckrát a vítězství jsme si mohli vážit. Za odměnu jsme se dozvěděli, co ukrývá tajemná zkratka, ale asi jsme to zase stihli zapomenout...

Sestava: Soukíno - Burryno, Hlína, Czechmate, Ladis, Miki, Jarda, Kráňa
Góly: Miki, Jarda
Asistence: Czechmate
Hvězda zápasu: Jarda