Celtic THK - TJ Spoje Praha 0:5

07.03.2016 15:34

Bůr nás přiblížil sestupu

2. 11. 2015 19.00, Meteor1

Všichni to dobře známe. O poločase prohráváme, jsme nakrknutí, přemýšlíme, co udělat jinak, a tu se vytasí Suši se svou geniální hláškou: "Když nám za první půli dali oni X gólů, můžeme jim je dát ve druhé půli my." Hlína v sobě sice jen těžko dusí své oblíbené "Suši, drž už prosím Tě hubu," ale něco na tom bude. Když vstřelil soupeř za 30 minut jednu nebo dvě branky, nemůže přece být nemožné dosáhnout téhož. Tentokrát ale radši Suši opravdu držel hubu, a to z vlastního rozhodnutí. Říkat totiž něco takového za stavu 0:4...

Ve druhé půlhodině jsme se přece jen trochu zvedli a dlouho jsme si plnili přání "hlavně nedostat bůra", nakonec bohužel ale ani tohle nevyšlo. Jediným úspěchem je tak aspoň ocenění od rozhodčích, kteří označili náš zápas za krásný. Škoda, že i tohle má háček. "Spoje svého soupeře předčily ve všech směrech," už teda dodávat nemuseli. Ze skóre by to totiž nikdo nevyčetl. Snad nebude z tabulky po konci sezóny k vyčtení náš sestup.

Sestava: Bany - Suši, Hlína, Burryno, Pavel, Czechmate, Jířa, Jarda, Váca
Muž zápasu: Pavel