11.11.2019 12:48

Marný boj o záchranu

4. 11. 2019 19.00, Meteor1

Na úvod bych chtěl všem hráčům v zelenobílém poděkovat za předvedený výkon.

Už při rozcvičce a při vzpomínce na poslední vzájemný zápas, ve kterém jsme dostali šest kusů, se dalo vypozorovat, že nás nečeká nic lehkého.

Ale hned v první minutě jsme mohli dát branku, soupeř si ještě povídal historky z víkendu, nám se ale bohužel nepodařilo zužitkovat hezkou přihrávku před bránu a tváří v tvář gólmanovi skórovat.

Touhle šancí jsme probudili soupeře, který hned z první "střely" na bránu otevřel skóre. Střelou se to snad ani nedalo nezvat, míč proskákal do sítě, ani pořádně nevíme jak. Po smolné brance jsme hráli dobrý a běhavý fotbal.

Makali jsme a vytvářeli si i šance, jako bylo třeba břevno od Burryna, ale gól ne a ne přijít. Náznaky příležitostí se střídaly na obou stranách, až přišel brejk pět minut před poločasem, šťastný pokus soupeře a jeho vedení 2:0.

O přestávce jsme se jen povzbudili, klasicky připomněli Csaplárovu past a šli jsme na to bez změn stran. Tentokrát se nám začátek podařil skvěle: Zafungovala osecká spolupráce a Kráňa vstřelil po Hlínově přihrávce první gól za Celtic.

Pak následovala klasická beznaděj posledních zápasů a taková deka, která obvykle leží na posledním týmu tabulky. Seběhlo se to rychle, hostující brankář nakopnul směrem na naší bránu míč, ten se otřel o útočníka a bylo to 3:1. O pár minut později forvard Přezletic vypálil svou životní střelu, dělovku, která od břevna skončila v naší síti, a už jsme prohrávali 1:4. V těchto chvílích zápasů jsme hráli dobře, ale soupeř bohužel dával góly.

Další osecká akvizice v dresu Celticu se přihlásila o slovo po chybě brankáře, Pavel snížil na 4:2. Za pár minut Burryno chytře rozehrál roh na Czechmata a ten dal na 4:3. To bylo nějakých pět minut do konce. Celtic přitápěl pod kotlem, odvolal gólmana a hrnul se do útočení na plné riziko. Vyrovnání jsme se bohužel nedočkali, naopak soupeř v poslední minutě dal do prázdné brány na konečných 5:3.

Ze hřiště jsme mohli odejít se vztyčenou hlavou, protože to vůbec nevypadalo, že hraje poslední tým tabulky s adeptem na postup.

Sestava: Soukíno - Burryno, Hlína, Czechmate, Kráňa, Luky Bohy, Pavel V.
Góly: Kráňa, Pavel V., Czechmate
Asistence: Hlína, Burryno
Muž zápasu: Kráňa
Hvězda zápasu: Czechmate