Celtic THK - Sean Team A 3:5

29.09.2015 11:31

Němej a hlasitej na všechno nestačili

21. 9. 2015 20.45, Litvínovská

Když potřeboval něco říct, musel sáhnout po propisce a sešítku nebo po znakové řeči, přesto byl naším nejlepším hráčem. Bývalý reprezentační kapitán Jirka Němec byl Němým kvůli své povaze, Jarda musel mlčet po operaci hlasivek. Pokyn "nekecej a hraj", který si před zápasem vyslechl, splnil velmi dobře. Zdatně mu sekundoval i parťák opačného verbálního projevu, hlasitej Burryno. Spolu zařídili všechny tři góly. Nejdřív Burryno z autu našel Jardovu hlavu (škoda, že se to nepočítalo za tři...), pak se sám trefil z přímáku a na závěr poslal Jardovi mezi obránce přihrávku, kterou Jarda bez řečí proměnil.

Jenže zatímco první branka nás poslala do vedení, zbylé dvě nám už jen vracely naději. Na poločasovou poradu jsme totiž odcházeli po řadě nezodpovědných a nedůrazných zákroků (a taky po pohledných akcích několika šikovných útočníků soupeře, je potřeba dodat) s mankem 1:4, které mohlo být ještě horší, kdyby  několikrát nezasáhl Bany.

Druhá půle už byla z naší strany výborná, většinu času jsme Seany sevřeli u jejich branky, kromě dvou gólů jsme ještě napálili tyč a měli několik dalších šancí, ale protože jsme je neproměnili a naopak ještě jednou inkasovali, stačili jsme utkání jen zdramatizovat a taky trochu vyprovokovat soupeře...

Sestava: Bany - Suši, Hlína, Burryno, Luky, Czechmate, Jířa, Jarda, Váca
Góly: Jarda 2x, Burryno
Asistence: Burryno 2x
ŽK: Burryno
Muž zápasu: Jarda
Hvězda zápasu: Jarda