Celtic THK – Sean Team A 3:2

26.10.2018 19:24

Výhra Last Second

22. 10. 2018 19.00, Meteor1

Den před utkáním nám týmový FB hlásí, že brankář Soukíno má natržené lýtko. Týden před utkáním jsme se dozvěděli, že náhradní brankář Suši bude "trénovat" na derby pražských "S".

Tyto dvě informace a myšlenka na minulý vzájemný zápas se Sean teamem, ve kterém jsme za poločas dostali sedm fíků, nevěštily nic dobrého. Při příchodu na Meteor jsem měl ale dobrý pocit, protože už se tam rozběhával Luky Bohy. Hlína a Burryno donesli dobrou náladu. Czechmate a Váca dorazili včas, což se často nestává. Do brány se postavil Pavel a nakonec se to ukázalo jako dobrý tah.

Utkání začalo ve svižném tempu a naší velkou aktivitou. Během prvního poločasu soupeřům dorazili kumpání z veteránského týmu, takže měli početnou lavičku. Úvodní gól na sebe nenechal dlouho čekat. Burryno zakopnul míč daleko za plot, vystřídal, aby ho mohl najít, ostatní si ulevili, že na ně nikdo nekřičí a po obranné hlavičce gólmana Pavla mimo vápno se balon dostal k volnému Vácovi na druhé straně hřiště a ten prostřelil brankáře - 1:0. Nadále jsme se tlačili před soupeřovu branku, ale nemohli jsme přidat druhý gól. Jak to tak bývá, udeřil soupeř. Po hezké narážečce a překvapivé prudké střele pár minut před koncem srovnal na poločasových 1:1.

Do druhé půle jsme nastoupili velmi vlažně, snad s myšlenkou posledního nezdaru s tímto soupeřem. Sean team nás zatlačil a začal přehrávat, neuměli jsme podržet míč na našich kopačkách ve větší vzdálenosti od naší branky, než by bylo zdrávo. Následoval trest v podobě branky. Po centru ze strany nedokázal Burryno dostatečně dobře odklidit míč do bezpečí, přišla přihrávka před bránu, nekompromisní zakončení a prohrávali jsme 1:2.

Za chvilku mohlo být ještě hůř, když se hezkou ranou prezentoval jakýsi Poky, ale trefil jen tyčku. Do hry o body nás dostala kuriózní situace. Hlína při snaze o nákop od brány trefil hlavu soupeře, od níž se míč odrazil k Lukymu Bohymu. Ten našel Czechmatea, který pelášil sám na bránu a gólmana prostřelil. Nutno dodat, že někteří hráči přestali hrát, ale obránce a brankář soupeře chtěli gólu zabránit, ale naštěstí se jim to nepovedlo a my srovnali na 2:2.

Po vyrovnání se hrál dobrý a bojovný fotbal, oba týmy chtěly rozhodnout ve svůj prospěch. Nakonec se to povedlo nám. Burryno zkusil zase jednou nějakou kulišárnu, tentokrát kopnout roh přímo do brány. To se mu za přispění teče Czechmata k udivení všech povedlo a v čase 59:59 jsme dali na konečných 3:2. Rozhodčí totiž hned zapískal konec a my získali hodně vydřené dva body do tabulky. Po "repre" pauze přivítáme na Meteoru první tým tabulky Speciál Bráník.

Sestava: Pavel V. - Burryno, Hlína, Czechmate, Ladis, Luky Bohy, Váca
Góly: Czechmate 2x, Váca
Asistence: Pavel V., Luky Bohy, Burryno
Muž zápasu: Pavel V.