Celtic THK - Relax-FC 3:3

25.10.2012 16:37

Zbytečná ztráta

24. 10. 2012 20.45, Mikulovka2

Zápas skoro ještě ani nezačal a my už prohrávali. Jeden z obránců soupeře napřáhl snad půlky a střela zapadla k tyči. Nám se sice zanedlouho díky Vácovi podařilo vyrovnat, ale za chvíli už jsme zase ztráceli, když jsme se špatně domluvili při přebírání hráčů a i druhý pokus Relaxu v zápase skončil v síti. S trochou hořkosti je třeba říct, že další střelu už snad v prvním poločase soupeř ani nevyslal... Zato my stříleli jak u Verdunu, ale gólman, který evidentně nebyl gólmanem, se překonával, navíc mu pomáhali spoluhráči, kteří v pěti lidech urputně bránili.

Ve druhé půli už ale Relax, který neměl na střídání, náš velký tlak neustál a během chvíle jsme po pěkných gólech Hlíny a Váci otočili na 3:2. V tu chvíli jsme si začali myslet, že je hotovo a do našich hlav se trochu vedrala lehkovážnost. Několik dalších šancí jsme neproměnili, tu největší Suši, který prošel s míčem z půlky až před brankáře (no fakt!!!), jenže pak z umělky vyrostla krtina a sólo skončilo neslavnou šmudlou do stojné nohy gólmana. Mohlo to být 4:2 a hotovo by asi bylo...

Místo toho začal soupeř s blížícím se koncem zlobit a pár minut před závěrečným hvizdem se bohužel dočkal. Luky ztratil při rozehrávce u lajny míč, a protože ho nikdo nezajišťoval, pelášil útočník ze strany sám na Blážu a ránou na zadní tyč rozhodl o (pro nás hodně zbytečné) dělbě bodů. Díky tomu, že ale remizovali také ostatní konkurenti v boji o druhé místo, jsme v podstatě neztratili. Škoda, mohli jsme mít bod k dobru...

Sestava: Bláža - Suši, Krychloun, Pavel, Hlína, Luky, Jířa, Czechmate, Váca
Góly: Váca 2x, Hlína
Asistence: Czechmate 2x, Luky