Celtic THK - Pozdní sběr II 2:6

21.09.2012 11:09

Debakl

19. 9. 2012 20.45, Mikulovka2

Jeden z nejzásadnějších momentů celého zápasu přišel zhruba osm hodin před jeho začátkem. Blážovi se v lese zaběhl pejsek, ne a ne se najít, a tak se do brány musel obětovat Brejchys. V prvním poločase předvedl výborný výkon a my ho i díky němu vyhráli 1:0. I když hlavně úvod první půle na to, že bychom mohli vést, rozhodně nevypadal. Soupeřovi útočníci běhali, šněrovali a stříleli, až jsme se ptali sami sebe, jestli zkratka PS2 na zadní straně jejich dresů skutečně znamená Podzní sběr II. Jenže všechny akce jsme ubránili a pak přišla nádherná střela (původně centr) Váci z ostrého úhlu pěkně pod břevno. Že z toho nakonec bude takový debakl, na to jsme vážně nepomysleli...

Začalo to tím, že jeden ze soupeřů napálil odražený balon z nějakých dvanácti metrů nádherně přímo do vinglu. Životní gól, řekli jsme si a uznali pokývali hlavou - 1:1. Netrvalo to dlouho a už jsme prohrávali. Brejchys dal vzpomenout na Sušiho brankářskou zkušenost zpřed dvou let. I on si totiž do brány tečoval soupeřův aut. Brejchys potom smutně koukal a na ujišťující otázku rozhodčího, zda-li se míče dotknul, odmítal odpovědět, protože nechtěl zklamat spoluhráče, protihráče ani fair-play :-) No a za chvíli to bylo po trefě k tyči už 1:3.

Krychlounův gól, kdy po Pavlově autovém vhazování nejdříve nasměroval do sítě obránce a potom hlavičkou i míč, nás sice povzbudil, ale snížení na 2:3, byl z naší strany poslední lichotivý okamžik. Pak jsme ještě třikrát inkasovali: jednou si Brejchys nešťastně srazil balon do branky, jednou jsme před ním nechali samotného hlavičkáře, ale nejzajímavější byl ten zbývající gól: Jeden ze soupeřů napálil odražený balon z nějakých dvanácti metrů nádherně přímo do vinglu. Životní gól, řekli jsme si a uznali pokývali hlavou. Jeho autorem byl ten, který zařídil vyrovnání na 1:1...

Sestava: Brejchys - Suši, Krychloun, Pavel, Hlína, Czechmate, Váca
Góly: Váca, Krychloun
Asistence: Czechmate, Pavel
Muž zápasu: Pavel
Hvězda zápasu: Czechmate