Celtic THK – Papíráci CF 4:7

02.06.2018 13:52

Konec hříšných myšlenek

28. 5. 2018 19.00, Meteor1

Sice jsme měli na kontě už tři porážky, ale ztráceli i další, a tak to byla stále reálná varianta: hned ve své nováčkovské sezóně ve čtyřce můžeme atakovat postup o další patro výš. K tomu ale bylo potřeba porazit všechny tři zbývající soupeře, na něž jsme se v tabulce dívali shora.

Jenže Papíráci vtrhli do zápasu tak, že byste neřekli, že je jen bod dělil od sestupového pásma. Inkasovali jsme hned v první minutě. Náladu jsme si zlepšili vzápětí, ve druhé minutě to po Hlínově přihrávce před prázdnou bránu Czechmateovi bylo 1:1. Mohlo to být ještě lepší, jenže jsme pak spálili pár šancí.

To techničtí a rychlí soupeři, které jsme kolikrát nestíhali zachytávat, byli efektivnější a ve 22. minutě vedli 3:1. Od té doby už jsme bohužel pouze dotahovali. Ale aspoň jsme dali pár pozoruhodných gólů. Takovým, které snad umí jen on, oslavil Hlína svůj stý hanspaulský start za Celtic. Ano, tušíte správně. Hlína nahodil balon z půlky, Luky Bohy se ho před brankářem snažil tečovat, to se mu sice nepovedlo, ale míč se stejně jaksi zatoulal za čáru – 3:2.

Naše naděje na zvrácení zápasu ale vždycky trvaly jen chvilku. Na jednogólový rozdíl ještě dokázali snížit Burryno krásnou střelou z přímáku a pak Váca, ale místo vyrovnání jsme nedlouho potom znovu vyndávali míč ze sítě my.

Jak jsme se dozvěděli po utkání, Papíráci se konečně pořádně sešli… Pořád ale ještě můžeme hrát kromě žízně o co nejlepší umístění a naladění se na podzim, během kterého bude třeba zase ledacos možné…

Sestava: Soukíno – Suši, Burryno, Hlína, Czechmate, Jířa, Luky Bohy, Váca
Góly: Czechmate, Hlína, Burryno, Váca
Asistence: Hlína 2x, Burryno
Muž zápasu: Hlína
Hvězda zápasu: Hlína