Celtic THK - Mystique Dynamo CF 2:2

15.11.2012 11:01

Zase ztráta...

14. 11. 2012 20.45, Mikulovka2

Potřebovali jsme zabrat a proti komu jinému by se to mělo povést než proti Dynamu, které jsme na závěr minulé sezóny (byť v hodně volně pojatém utkání) rozšmelcovali 7:1. A úvod zápasu nasvědčoval tomu, že by se historie mohla opakovat. Už v první minutě napřáhl z dálky Jířa a mezi nohama jednoho z obránců procedil míč až do sítě. V tu chvíli jsme si mysleli, že by to mohla být po dlouhé době zase pohodovka, i když nám znovu chyběl zraněný Váca.

Vyčkávací taktika tentokrát šlapala o poznání lépe než proti technicky výbornému Kříženečku, ale chyb jsme se bohužel ani tak nevyvarovali. Po jedné z nich měli útočníci Dynama až příliš prostoru a využili toho k vyrovnání.

V druhé půli jsme to byli opět my, kdo šel do vedení. Czechmate šel nejdřív sám na bránu, ale akci zadrbal, za což dostal lehce vyhubováno a radu, aby příště střílel, no a v další šanci radílky poslechl a z o poznání složitější pozice dal nádherný gól.

Sám před brankářem se pak ocitl i Soukíno, ale přece jen to bylo logicky Dynamo, které se v posledních minutách hnalo dopředu. Jejich útoky jsme díky Blážovi i po většinu času zformované obraně odráželi, bohužel to ale netrvalo věčně. V samotném závěru musel Suši faulovat unikajícího soupeře, jen díky milosrdnému rozhodčímu vyvázl bez karty, a následný přímák skončil krásně ve vinglu...

Snad v posledním utkání sezóny šňůru bez vítězství přetrhneme a následně na dokopné oslavíme záchranu, když už nic jiného :-)

Sestava: Bláža - Suši, Pavel, Soukíno, Luky, Jířa, Czechmate
Góly: Jířa, Czechmate
Asistence: Pavel 2x