Celtic THK - Martini BC 2:3

17.07.2016 00:36

Prohra a zadarmo

20. 6. 2016 20.45, Mikulovka1

Bůh suď, nakolik to bylo míněné vážně, ale prý jsme se mohli domluvit na remíze. My už naštěstí k záchraně ani tu nepotřebovali, ale i kdyby ano, tak jsme ze sebe kašpary dělat nechtěli. Že bychom ani jednou nevystřelili na bránu a zpytlíkovali to na 0:0 jako Jarda s Mírou v Jablonci...? Místo toho raději Czechmate nabídl za vítězství občerstvení, protože v dresu soupeře nastoupilo někoolik jeho modřanských spoluhráčů.

Vzhledem k tomu, že jsme byli v suchu, jsme chtěli vyzkoušet několik různých variant ohledně sestavy. Nakonec z těch neobvyklých došlo jen na Vácu v obraně, což se stalo možná vůbec poprvé v historii Celtiku. Experimenty jsme utnuli o poločase, protože to bylo 1:1 a my jsme chtěli vyhrát.

Možná jsme ale měli radši strčit Vácu do brány nebo vymyslet ještě něco šílenějšího, protože když jsme se po změně stran vrátili v podstatě ke klasickému složení, nebyli jsme skoro schopní se dostat přes půlku, byla to od nás velká bída. Několik střel a šancí ještě Suši pochytal, ale pak jsme nezachytili náběh při rohu a zase jsme prohrávali.

Tentokrát jsme se bohužel nezmohli na tak rychlou odpověď jako v prvním poločase. To jsme nejdřív inkasovali po krásné, ale zároveň šťastné střele do šibenice, pak se však do rány Burryna z dálky vložil břichem Bohy a bylo srovnáno.

V závěru jsme totiž začali riskovat a po střele zpoza vápna inkasovali potřetí. Krásná kombinace v poslední minutě, která skončila další asistencí Burryna a dalším gólem Bohyho, už bohužel stačila jen na zmírnění naší porážky. Popáté v sezóně jsme tak prohráli o jedinou branku a v tabulce obsadili poslední nesestupové místo.

Sestava: Suši - Burryno, Soukíno, Jířa, Luky, Czechmate, Luky Bohy, Váca
Góly: Luky Bohy 2x
Asistence: Burryno 2x