15.05.2019 12:07

Návrat ztraceného syna přinesl dva body

13. 5. 2019 19.00, Meteor2

Messengerem se ta zpráva šířila jako lavina. "Hraje se teď v pondělí?" Autorem byl Jarda "Raketa", který zelenobílý dres oblékl naposledy 4. června 2018. Naopak přímo z události na FB nechodily ohledně sestavy dobré zprávy.

Nakonec jsme se sešli s jedním na střídání, Pavlem v brance a s Jardou zpět v základní sestavě. Proti nám nastoupil druhý celek tabulky, ale po dvou výhrách v řadě jsme i proti němu chtěli prodloužit naši sérii.

Odpovídalo tomu i dění na hřišti během prvního poločasu. Kvalitní obrana a rychlý přechod do útoku. Prvních dvacet minut se naše útočné duo Luky - Jarda zastřelovalo a několikrát tváří v tvář brankáři neuspělo. Vše změnila 22. minuta po akci na jeden dotyk Burryno - Czechmate - Ladis a zakončující Luky Bohy jsme se ujali vedení 1:0. Když už jsme si mysleli, že tímto výsledkem první půle skončí, tak udeřil soupeř. Vysoký balón do vápna se snažil Pavel vyrazit, ale podařilo se mu to přesně do hlavy soupeře, který v poslední minutě upravil poločasové skóre na 1:1.

Krátká přestávka byla o povzbuzení, protože první poločas nabídnul dobrý výkon zelenobílé party. Ve 42. minutě nám ale dal soupeř gólové varování, že to s ním nebudeme mít jednoduché - 1:2. Naše odpověď byla naštěstí rychlá. Ztracený syn Jarda během tří minut zápas otočil dvěma góly. Nejprve ho našel krásnou přihrávkou Luky Bohy a Jarda v klidu vyrovnal, za chvilku využil výhozu Pavla, pomocí narážečky o tyč propasíroval míč do branky podruhé a rázem jsme vedli 3:2. Hosté útočili a snažili se o vyrovnání, ale díky dobré obraně a Pavlovi v brance se jim to nepodařilo. Gólovou tečku za utkáním udělal osm minut před koncem Burryno, který dostal skákavou nahrávku od Lukyho Boháčů, napálil míč pod břevno a stanovil na konečných 4:2 pro Celtic.

Třetí výhra v řadě a vyloučení jednoho ze soupeřů znamenají lepší pohled na tabulku. Díky všem hráčům za předvedený výkon a už netrpělivě vyhlížíme dalšího soupeře: HFC Výtržník.

Sestava: Pavel V. - Burryno, Hlína, Ladis, Czechmate, Luky Bohy, Jarda
Góly: Jarda 2x, Luky Bohy, Burryno
Asistence: Luky Bohy 2x, Ladis, Pavel V.
Muž zápasu: Pavel V.
Hvězda zápasu: Burryno