Celtic THK - Havri Havri 5:2

26.04.2015 22:30

Havrani nás nepoklovali

20. 4. 2015 19.00, Meteor1

Druhé vítězství v sezóně se začalo rodit, ještě než samotný zápas vůbec začal. Zásluhu na tom mají šéfové Sušiho a Jíři, kteří své podřízené na utkání nepustili, a kromě svého pracovního tak posílili i náš fotbalový tým. Díky!

A teď na žádost četných čtenářů (nejvíc rozzuřených dopisů nám chodí na rudém papíře a s razítkem pošty ve Štětí) na místo tradičních velmi humorných reportů, aspirujících na Pulitzerovu cenu, zařazujeme seriózní rozbor po vzoru brilantních analýz Josefa Němce nebo Josefa Csaplára. Rubriku nazýváme (bůh ví proč) Očima Váci.

"Zdárec, slíbil jsem více podrobnějších info... Tak se o to pokusím... Stav 5:2 (1:1). Branky: Hlína, vlastní, Jarda, Váca, Buryno, asistence nevím zdaleka tak přesně, ale určitě Váca, Czechmate, Burryno a pak poví Hlína, protože to má v sešítku.

A pak ty postřehy: nedostavil se ani jeden rozhodčí, tudíž jsme byli víc než rádi, že to zapískali dva frajeři od nich a myslim, že se zápas nesl vesměs v korektním duchu a fair play.

Soupeř měl oproti našemu jednomu hráči na střídání hned 3 na střídání...paradoxem je, že jsme druhou půlku zápasu zvládli lépe my.

Ač jsme dali 5 golů, stále nás trápí koncovna, zejména pak v první půli, kdy jsme spoustu "vyloženek" opět nedali... Nutno podotknout, že první půli chytal jejeich gólman dost dobře. Za stavu 2:2 se lámal zápas a rozhodlo Jardovo bodlo a pak i asi to, že soupeř se snažil hned do zápasu vrátit tím, že začal bezhlavě útočit, čehož jsme využili - jo, na brejky hrát prostě umíme :-))

Prostě naprosto pohodové utkání bez jakýchkoliv emocí, fair play, hezké pondělní odpoledne."

Doufám, že ve Štětí mají radost a ve Slapech nejsou namíchnutí.

Sestava: Soukíno - Hlína, Burryno, Bohy, Czechmate, Jarda, Váca
Góly: Hlína, Jarda, Váca, Burryno, vlastní
Asistence: Jarda, Váca, Czechmate, Hlína
Muž zápasu: Burryno