Celtic THK - Don Giovanni 9:4

11.05.2014 16:00

Přestřelka s první výhrou pro Celtic

14. 4. 2014 19.00, Meteor1

Po katastrofálním vstupu do nové sezony v podobě tří proher jsme potřebovali ve čtvrtém kole zabrat a uhrát vítězství nad Don Giovani. Do utkání jsme vstoupili tak, jak jsme v minulém zápase skončili, a to nastřelováním konstrukce branky. Do vedení tak šli paradoxně hosté poté, co jsme nedali dvě supertutovky. Za výhrou nás nastartoval doposud náš jedinný střelec Hlína. Do poločasu pak skóre na naší stranu převážil Váca, když se trefil minutu před koncem.

Druhý poločas začal jak z říše snů, hned v první minutě stál na správném místě Burryno a bylo to 3:1 a za tři minuty po Pavlově gólu už 4:1. Druhý poločas byl hodně divoký, ale hráči Celtiku ho měli pod kontrolou. Hosté snížili hned na 2:4, ale Jarda během minuty vzal soupeři vítr z plachet, když zvýšil na 5:2. Přestřelka pokračovala dál, protože jsme chtěli dál střílet branky, a tak jsme nechávali vzadu volná zadní vrátka. Soupeř z jednoho brejku snížil na 3:5. Jenže Celtic reagoval po svém a během tří minut vstřelil tři goly, trefili si postupně Jarda, Hlína a Váca. Na tohle už soupeř nenašel odpověď a rodilo se výrazné vítěztví, které upravili ještě Váca a hostující hráč na konečných 9:4.

Doufám, že po "repre pauze" (čti po Velikonocích) na tuhle výhru navážeme.

Sestava: Soukíno - Suši, Hlína, Burryno, Pavel, Jířa, Jarda, Váca
Góly: Váca 4x, lína 2x, Burryno, Pavel, Jarda
Asistence: Jarda 2x, Váca 2x, Suši 2x, Jířa, Pavel
Muž zápasu: Hlína