Celtic THK - Deportivo bez Coruna A 1:0

31.03.2022 22:46

Burrynova mistrná taktika

28. 3. 2022 19.00, Meteor1

Ještě pár minut před výkopem to vypadalo, že se soupeř ani nesejde. Nakonec ale vyběhlo na meteorský umělý pažit celkem devět borců v různých úborech modré barvy a k tomu brankář. A k naší smůle skoro všichni uměli fotbal na velmi dobré úrovni.

Tím pádem se v podstatě celý zápas motali kolem naší brány, naopak my se do ohrožení té jejich dostávali sporadicky. Hlína sice měl na noze odražený balón a před sebou poloprázdnou kasu, ale minul. Deportivo bylo rozhodně nebezpečnější, šancí si vypracovalo víc.

Po bezbrankové půli si vzal o přestávce slovo Burryno: “Dáme góla z brejku a pak to ubráníme!” A tak se také stalo. Sám hrající kouč se o to přičinil přihrávkou na Czechmatea, který se zhruba čtvrthodinu před koncem obtočil kolem svého strážce a pak napálil míč svou vyhlášenou pumelicí k tyči!

Následně přibývalo nervozity, když hosté neunášeli průběžný výsledek i pár nepřesných verdiktů rozhodčích. Jeden z nich pak Vácu po souboji odhodil rukama, ale nestačilo to ani na žlutou.

Vyšší byl také počet zákroků Soukína i těl před ním, závěrečné minuty jsme totiž v podstatě odehráli ve formaci 5 obránců - 0 útočníků. Ale mnohem podstatnější jsou (jak jistě potvrdí každý informatik) jiná čísla: 1 a 0.

Sestava: Soukíno - Suši, Burryno, Hlína, Czechmate, Kráňa, Váca
Gól: Czechmate
Asistence: Burryno
Muž zápasu: Soukíno