Celtic THK – Bronx KKK 1:6

13.06.2017 05:34

Čtvrthodinka hrůzy vzala naděje

5.6.2017 20.15, Meteor 1

V devátém duelu jarní sezóny jsme v šlágru kola nastoupili proti v té době vedoucímu Bronxu KKK. Před zápasem nám bylo jasné, že se bude lámat chleba a bude to jeden z našich nejdůležitějších soubojů sezóny. K utkání, které začalo až ve 20:15 jsme se dokonce sešli dobrých 30 minut před zápasem, ABYSME se řádně namotivovali a probrali taktiku, se kterou na Bronx vyrukujeme. K té taktice jsme se nakonec tolik nedostali, ale i tak šlo o hezké gesto.

Motivační sezení ovšem zabralo a do zápasu jsme nastoupili skutečně aktivně. Ač se to podle výsledku nezdá, svedli jsme s naším soupeřem alespoň do 45. minuty rovnocenný souboj. První poločas byl poměrně vyrovnaný a poměr šancí byl u obou soupeřů také podobný. Na jeho konci musel bohužel pro zranění odstoupit Luky B. a do druhé půle jsme tedy byli nuceni vyběhnout bez něj.

Na první gól Bronxu, který padl pro drobném zaváhání naší obrany, ještě dokázal odpovědět brankou z přímáku Czechmate, ale to byl bohužel náš poslední gólový zápis v utkání. Přitom prvních 15 minut druhého poločasu tomu rozhodně nenasvědčovalo. Zápas se hrál ve velkém tempu, dařilo se nám v útočné polovině zajímavě kombinovat a nebál bych se dokonce tvrdit, že jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme ale žádnou z našich šancí nedali a naopak soupeři se nás podařilo překvapit a vrátit vedení na svou stranu. Po inkasované gólu jsme byli nuceni otevřít obranu a vrhnout se více do útoku, z čehož pramenily další příležitosti soupeře. Při gólu na 1:3 se ovšem úplně protrhla stavidla, která držela na uzdě gólový apetit soupeře a v rychlém sledu jsme inkasovali další 3 branky.

Výsledek zápasu je vzhledem k našem výkonu v prvních třech čtvrtinách zápasu krutý, a protože jsme hráli s přímým soupeřem o postup, tak i naše plány na návrat do čtvrté ligy dostaly znatelné trhliny. Nezbývá nám tedy nic jiného, než si poslední dva duely v sezóně užít a pokusit s v nich alespoň zabojovat o naději.

Sestava: Soukíno – Suši, Buryno, Ladis, Czechmate, Ondra Bohy, Luky Bohy, Jířa, Váca
Gól: Czechmate
ŽK: Ondra Bohy