Celtic THK - Berlínští lvi 2:2

19.10.2013 15:28

Lehce nabyli, lehce pozbyli...

14. 10. 2013 19.00, Meteor1

Takovýhle vstup do zápasu jsme asi ještě nikdy nezažili. Uběhly tak dvě minuty hry a my vedli 2:0. Nejdříve Burrynovu přihrávku před prázdnou branku na Vácu uklidil na čáře do sítě dobíhající obránce a vzápětí potrestal Váca chybu v rozehrávce druhým gólem.

Bohužel jsme si asi mysleli, že si soupeři dají sami ještě dalších patnáct gólů, zvlášť když ani neměli na střídání, a polevili jsme v koncentraci. Po nenápadné akci jsme ještě v prvním poločase dostali první branku a asi deset minut před koncem po přímém kopu druhou. Paradoxně až poté jsme si vytvořili naše největší šance. Váca po svém dlouhém sólu jen napálil gólmana, sám před ním se objevil také Burryno, ale pro změnu minul bránu.

Zápas, který jsme mohli a měli jednoznačně vyhrát, bohužel skončil dělbou bodů za výsledek 2:2. Snad si to vynahradíme už v příštím utkání...

Sestava: Soukíno - Suši, Pavel, Hlína, Jarda, Czechmate, Burryno, Váca
Góly: vlastní, Váca
Asistence: Burryno
Muži zápasu: Jarda, Hlína
Hvězda zápasu: Burryno