Celtic THK – Barclays 1:5

10.10.2023 17:51

Neoblíbený soupeř

9. 10. 2023 19.00, Meteor1

Od zápasu na Litvínovské, co si podvodem vymodlil vyrovnání, je to neoblíbený soupeř, na kterého neumíme hrát. Jako v minulém zápase (1:4), tak ani teď jediná branka Burryna nestačila na žádné body.

Od začátku jsme tahali za kratší konec provazu a po pěti minutách prohrávali 0:2. Pak jsme hru vyrovnali a zatlačili soupeře, ale gól nám na deštěm zkrápěném Meteoru nebyl souzen. Naopak po jednom z brejků jsme dostali na 0:3 a tak i skončil poločas.

Strany nemělo cenu měnit, tak jsme si jen něco řekli k tomu, jak hrát, a šli jsme na druhou půli. Nehráli jsme vůbec špatně, tlačili jsme se do koncovky, ale bohužel jsme 2x opět inkasovali my. Byl to zmar. Čestný úspěch po krásné nahrávce Czechmata zaznamenal Burryno šest minut před koncem, a stanovil tak konečný výsledek na 1:5.

Sestava: Soukíno – Burryno, Charvoš, Jorge, Czechmate, Jířa, Váca
Gól: Burryno
Asistence: Czechmate
Muž zápasu: Burryno
Hvězda zápasu: Soukíno