Celtic THK – Alkohol Tea FC 4:2

21.10.2021 23:11

Mikiho první report

18. 10. 2021 19.00, Meteor1

Přes počáteční potíže s optimálním počtem lidí jsme přece jenom dali dohromady víc než šest zdravých chlapů a vyrazili jsme odčinit porážku z minulého kola. O jednoho zdravého jsme hned přišli, když se po prvním střídání kvůli lupnutí v koleni svléknul Suši.

Do utkání jsme vstoupili aktivněji. Po vzoru slavné Barcelony jsme kombinovali prakticky od vlastní branky, a to i navzdory zkušenosti z předchozího zápasu. Soupeř sice hrozil z brejkových situací, ale obrana si ve spolupráci se Soukínem dokázala poradit.

Po jednom z našich fantasticky nacvičených rohových kopů už jsme ale inkasovali a dostali jsme se do nepříjemné situace. Ani po obdržení gólu jsme ale nepřestali hrát naší hru. Přesnými pasy na soupeřovu polovinu jsme si vytvářeli slibné šance ke srovnání. Bohužel většinu pokusů, které šly do prostorů mezi tři tyče, lapil soupeřův brankář a v horším případě ani neměl práci.

Přece jsme ale ještě do poločasu stihli díky Mikimu vyrovnat a dokonce se dostat do vedení. Vedoucí trefa opravdu stála za to. Hrudí sklepávajícího Kollera nahradil Hlína a roli zakončujícího Baroše vzal na sebe Miki – 2:1!

Po změně stran a výměně názorů od Mourinha, Beníteze a Guardioly nás bylo plné hřiště. Soupeře jsme doslova mačkali. Opět se ale projevila malá produktivita, ze které jsme naopak dostali lekci. Sice jsme díky tvrdé ráně Vojty křížem po pasu Kráni odskočili na rozdíl dvou branek, ale pár minut před závěrečným hvizdem zdramatizoval zápas útočník soupeře Kamil, který využil fotbalové myšlenky Kráni v našem malém vápně. Pouze s dvěma asistencemi ale s vitamíny hrající Kráňa neskončil. Marné soupeřovy snahy vyrovnat utnul gólem a potvrdil zisk tří bodů.

Sestava: Soukíno – Suši, Hlína, Burryno, Miki, Czechmate, Balon, Kráňa
Góly: Miki 2x, Balon, Kráňa
Asistence: Burryno, Hlína, Kráňa, Balon