Celtic THK - Admira 97 1:7

29.10.2022 00:14

Mohli jsme vyhrát (aspoň půli)

24. 10. 2022 20.45, Běchovice

Jasně, působí to komicky. Klidně se nám vysmějte. Ale my byli jednomu z nejlepších našich soupeřů (možná vůbec nejlepšímu) za poslední roky víc než půl zápasu vyrovnaným protivníkem. Na jeho technickou i rychlostní vybavenost jsme sice neměli, ale doháněli jsme to bojovností a obětavostí. Stojím si za tím, že do gólu na 1:2 jsme měli víc šancí, jenže jsme je bohužel neproměňovali. Byť musíme férově uznat, že domácí taky leccos spálili.

Trefili jsme se jen po výborné práci Váci v rohu hřiště, Mikiho přistrčení a Burrynově střele. V tu dobu to bylo 1:1, předtím jsme totiž inkasovali po jedné z rychlých akcí.

Rozhodl začátek druhé půle, kdy jsme dostali dva góly chvíli po sobě, to nás zlomilo a Admiru naopak uklidnilo. Pak to byla někdy paráda sledovat její kombinace, leckdy až do prázdné. Některé branky jsme jí ale nabídli sami. Výsledek 1:7 je hlavně vzhledem k první půli krutý. Byť mohl být i krutější nebýt Soukína. A to by pak šlo o nejhorší hanspaulskou porážku naší historie, takhle jsme tu tři a půl roku starou 4:10 aspoň nepřekonali.

Sestava: Soukíno - Suši, Burryno, Jarda, Miki, Kráňa, Váca
Gól: Burryno