Celtic THK - Admira 97 1:4

30.10.2019 14:10

Tlačili jsme, ale ho... hodně mrzení z toho

29. 10. 2019 19.00, Meteor1

Asi je to těžké přijmout a ne každý se s tím ztotožní, ale směrem dopředu jsme podali jeden z nejlepších výkonů za poslední dobu. Vždyť třeba v jediném dosavadním vítězném zápase proti Mileniu jsme především urputně bránili a pak jsme leckdy pálili z každé možné i nemožné pozice, opravdu líbivých akcí bylo poskrovnu.

Tentokrát jsme si kombinačním fotbalem (a ano, i díky hodně špatnému bránění Admiry) vypracovali snad dvacet vyložených gólových šancí, jenže gól a ještě po šťastném odrazu dal jen Czechmate. Nepřesné střely v lepším případě zastavilo pletivo za brankou, v tom horším ani to ne, a tak jsme přišli o míč koupený půl hodiny před výkopem. A taky jsme z gólmana soupeře udělali brankáře kola. Možná v celé hanspaulce. Nebo aspoň v naší soutěži. Anebo přinejhorším aspoň brankáře týdne v naší soutěži.

To by ostatně nebylo tak těžké, protože ve 4.B se žádný jiný zápas v tomto týdnu nehrál a nám musel při zranění Soukína jistit záda Suši. A ten si bohužel magnet na míče zapomněl do rukavic dát. Minimálně dva góly by normální brankář nedostal, jeden byl hlavou zblízka po rohu, druhý taky hlavou, když útočník využil Sušiho vyběhnutí a své rychlosti (hráli jsme někdy proti většímu Boltovi?) a byl u balónu dřív. V dalších dvou případech jsme inkasovali po brejcích, kdy jeden ze soupeřů běžel na Sušiho sám a dokázal ho prostřelit.

Navzdory tomu, že jsme tak někdy kolem 20. minuty prohrávali 0:3, jsme hráli dopředu pořád stejně. Šance střídala šanci, ještě do poločasu přišlo Czechmateovo snížení, ale to bylo bohužel všechno. Naopak jsme ještě jednou inkasovali.

"Jak nás může takhle mlít poslední tým tabulky?" ptali se sebe navzájem Admiráci při odchodu ze hřiště. "Byli jste lepší," uznali pak i v kabině. Za to se bohužel žádné body neudělují a právě ty bychom teď potřebovali jako sůl...

Sestava: Suši - Burryno, Hlína, Czechmate, Luky Bohy, Pavel V., Kráňa
Gól: Czechmate
Asistence: Hlína
Muži zápasu: Hlína, Burryno, Luky Bohy
Hvězda zápasu: Burryno