Celtic THK - 4TD Ala Bundy A 2:2

17.10.2017 18:45

Komplex Bunda

9. 10. 2017 19.00, Meteor1

Hráli jsme s áčkem i béčkem, na Novoborské, Děkance i čtyřikrát doma na Meteoru, ale neporazili jsme je ani jednou. Rozepnout Bundu je pro nás nepřekonatelný problém, nepovedlo se nám to ani na šestý pokus. Už popáté se ve vzájemném duelu zrodila remíza.

Zlomit bilanci jsme přitom určitě mohli. Po Vácově střele k tyči jsme po prvním poločase vedli 1:0, solidně jsme kombinovali, dobře bránili, až v závěru půle nás Bundové dostali pod tlak, a co jsme neubránili, chytil Soukíno. Jen s proměňováním šancí jsme byli jako obvykle na štíru.

"Hlavně bacha na toho jejich staršího pivota, všechno to sklepává proti noze na střelu," varoval o pauze Burryno. Marně. Hned v úvodu druhé půle protřelý kanonýr Peter Brťka dostal dlouhý balón, připravil ho jednomu ze spoluhráčů, kterému dopřáli moc klidu dva naši obránci, a bylo srovnáno.

Bohužel to netrvalo dlouho a dokonce jsme prohrávali. Rozhodčí si nevšimli faulu u pomezní čáry na Burryna, což se naší sedmnáctce jemně řečeno nelíbilo, jenže než dovyprávěla sudím, jak moc se jí to nelíbí, neubránili jsme celkem snadnou situaci po rohu...

Dokázali jsme se naštěstí vzchopit, sevřít ženaté se závazky před jejich bránou a nakonec alespoň i vyrovnat. Po Banyho autu se hlavou zblízka prosadil nejvyšší muž nejen na trávníku, ale i na celé zeměkouli Hlína.

Je to bod získaný, ztracený, nebo spravedlivý? Po zápase jsme se nedovedli shodnout, rozsoudí nás pravděpodobně až konečná tabulka. Největším kandidátem na titul Volovina sezóny ale každopádně zůstane porážka od nuzných Pirelli obratem z 3:0 na 3:4 za poslední čtvrthodinu...

Sestava: Soukíno - Suši, Burryno, Hlína, Czechmate, Bany, Luky Bohy, Váca
Góly: Váca, Hlína
Asistence: Czechmate, Bany
Muž zápasu: Hlína